کتاب

ناصر ارمنی

:: ناصر ارمنی ::مجموعه داستان به قلم آقای امیر خانی. به سبک خودشه. تا جمله آخر داستان دنبال خودش می کشوندت! داستان اول(زمزم) که در مورد تفحص بود واقعا متاثر کننده بود. داستان “نمره قبول” هم خیلی تخیلی بود و به نظرم جالب نیست در این زمینه ها تخیلی کار بشه. بیشتر بخوانید »

کار باید تشکیلاتی باشد

کتاب بسیار مفیدی بود. باید تمام کسانی که فعالیت تشکیلاتی می کنند در مقیاس خرد و کلان، محتویات این کتاب را سر لوحه کار خود قرار بدهند. هنگام مطالعه این کتاب،بخش هایی از آن را به صورت نمودار در آوردم:   بیشتر بخوانید »

شطرنج با ماشین قیامت

بالاخره این کتاب هم خوانده شد! مدتها در صف بود 😐 چند سال پیش آن را از حمید قرض گرفته بودم ولی نتوانستم آن را بخوانم و آن را پس دادم. اما آخر تمام شد! رمان خوبی بود. تا اخرین صفحات خواننده رو با خودش می کشید.برخی شخصیت هایش خیلی غیر واقعی بودند. با آقای کعبی درباره این رمان صحبت ... بیشتر بخوانید »

فال خون

:: فال خون :: مبهم شروع شد… مبهم ادامه یافت… و همین ابهام جذابش کرد. بعد از این همه کتاب که معنویت را در جبهه های ایران اسلامی نمایش میداد، خواندن این کتاب برایم خالی از لطف نبود. *** بد نیست که انسان کمی به فضاهای حاکم بر جبهه دشمنان هم نگاهی بیندازد و ببیند تفاوت ره کز کجاست تا ... بیشتر بخوانید »

نه آبی نه خاکی

:: نه آبی نه خاکی :: این کتاب نه کتاب داستان و روایت مقاومت که کتاب اخلاق عملی است. موانع شهادت را واکاوی میکند و بازی های نفس اماره و شیطان رجیم را در بحبوحه جهاد اصغر نشان میدهد. بیشتر بخوانید »