بایگانی/آرشیو ماهانه: خرداد ۱۳۹۲

ترمینال شیراز

طرح مربوط به پروژه دانشجویی هست. سایت پروژه در بلوار امیر کبیر شیراز قرار داره و با در نظر گرفتن اقلیم شیراز و کاربری ترمینال اتوبوس رانی بین شهری طراحی شده. حجم پروژه خیلی زیبا شده و به تناسب اون پلان خوبی از آب در اومد. این هم فضای سوار شدن مسافر: بیشتر بخوانید »

تیر برق!

چند وقت پیش داشتم مستند مصاف رو میدیدم. زیباکلام در باره انتخابات سال ۷۶ و انتخاب محمد خاتمی، تحلیل میکنه: اگر در انتخابات دوم خرداد به جای خاتمی تیر چراغ برق گذاشته بودیم همان بیست میلیون رای رو می آورد. اشتباه اصلاح طلبان آنجا بود که تصور کردند رای نامزدشان بابت شعار هاست. غافل از این که در ایران مردم ... بیشتر بخوانید »

تقلب؟!!

  حکومت که همون حکومته!! دولت هم همون دولته! شورای نگهبان هم که همونه! پس چرا اینبار نمیگن تقلب شده؟ اون تاجر ورشکسته الان یادش اومده صحت انتخابات رو تایید کنه؟ فتنه گران باید محکوم شوند و پاسخ ضربه ای که به نظام اسلامی وارد کردند را بدهند…   بیشتر بخوانید »

الحمدلله…

  امروز پیروزی از آن حزب الله است. جز زیبایی چیز دیگه ای نمیبینم. برخلاف بعضی که سرخورده شدند بیشتر امیدوار شدم. نمیدانم چرا. اما دلم گرمه به این که اقتدار نظام اسلامی روز به روز داره بیشتر میشه.   بیشتر بخوانید »

یقلبها…

إنّ القلوب بین إصبعین من أصابع اللَّه یقلبها. دلها میان دو انگشت از انگشتان خداست و آن را زیر و رو همى کند. پیامبر اعظم صلوات الله علیه و آله و سلم بیشتر بخوانید »

مهذب به اخلاق…

رابعاً باید تهذیب اخلاقى داشته باشد؛ نپرداختن به حواشى. اینها چیزهاى لازمى است. بنده توصیه‌ام به همه‌ى دولتها همیشه همین بوده است. میدانید من از دولتها و از رؤساى جمهور در طول این سالهاى متمادى همواره حمایت کردم؛ توصیه هم کردم، در موارد متعدد و زیادى از آنها توضیح هم خواستم. تکیه این بوده است که براى مردم هزینه درست ... بیشتر بخوانید »

توصیه‌ها…

محور های سخنرانی: انتخابات ریاست جمهورى اهمیت انتخابات شوراها را ازچشم دور نکند. قوام جمهورى اسلامى، متکى به رأى و حضور مردم است. انتخابات، هم حق مردم است، هم وظیفه‌ى مردم. دشمن برای دلسرد کردن مردم در انتخابات برنامه‌ریزی کرده است. راه جلوگیری از مشکلات انتخاباتى، التزام به قانون است. رئیس جمهور کارى، مردمى، مقاوم، ارزشى، باتدبیر، پابند به قوانین ... بیشتر بخوانید »

بِسْمِ اللَّـهِ الرَّ‌حْمَـٰنِ الرَّ‌حِیمِ

إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَ‌بُّنَا اللَّـهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَهُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُ‌وا بِالْجَنَّهِ الَّتِی کُنتُمْ تُوعَدُونَ به یقین کسانی که گفتند: «پروردگار ما خداوند یگانه است!» سپس استقامت کردند، فرشتگان بر آنان نازل می‌شوند که: «نترسید و غمگین مباشید، و بشارت باد بر شما به آن بهشتی که به شما وعده داده شده است! فصلت – ۳۰ بیشتر بخوانید »